Template:Dw image source/fa

From Wikimedia Commons, the free media repository
Jump to navigation Jump to search
català  Deutsch  English  español  italiano  slovenščina  Tiếng Việt  беларуская‎  беларуская (тарашкевіца)‎  русский  ไทย  မြန်မာဘာသာ  ပအိုဝ်ႏဘာႏသာႏ  日本語  中文(简体)‎  中文(繁體)‎  فارسی  +/−
Warning sign
این تصویر ممکن است حذف شود.
پرونده‌ای که در ویکی‌انبار بارگذاری کرده‌اید، [[:{{{1}}}]]، یک اثر اشتقاقی می‌باشد، که حاوی «تصویری در تصویری دیگر» است. مثال‌هایی از این دست شامل مواردی چون: تصویری از یک مجسمه، اسکن جلد مجله، یا نقشه‌ای که نسبت به اصلش تغییراتی پیدا کرده‌است، می‌باشند. در هر یک از این موارد، باید حقوق خالق اصلی اثر نیز در کنار حقوق خالقین اثر اشتقاقی در نظر گرفته شود.

درحالی‌که صفحهٔ توصیف، خالق اثر اشتقاقی را مشخص کرده‌است، در حال حاضر به خالق اثر اصلی اشاره‌ای نکرده‌، لذا روی هم رفته وضعیت حق تکثیر اثر نامشخص است. اگر شما خالق اثر اصلی که در تصویر مشاهده می‌شود نیستید، باید مالک حق تکثیر را مشخص و معین کنید.

لطفاً [{{fullurl:{{{1}}}|action=edit}} توضیحات پرونده را ویرایش کنید] و اطلاعات ناموجود را به آن بیفزایید، در غیر این صورت ممکن است پرونده حذف شود. اگر خالق اثر اصلی خود شما هستید، در قسمت منبع به این مورد اشاره کنید. اگر کس دیگری خالق اثر اصلی است، قسمت منبع باید شامل نشانی وبگاهی که تصویر را در آنجا یافتید، نام و شابک کتابی که تصویر را از آن اسکن کردید، و یا موارد مشابه باشد. همچنین باید قسمت پدیدآور را تکمیل کنید، اطلاعات معتبری دربارهٔ در مالکیت عموم بودن اثر و یا انتشار آن تحت مجوز آزاد فراهم آورید، و الگویی مناسب که وضعیت اجازه‌نامه یا در مالکیت عموم بودن اثر را مشخص کند به صفحهٔ توصیف بیفزایید.

لطفاً پیش از بارگذاری تصاویر جدید، اطلاعات لازم را به این پرونده و سایر پرونده‌هایی که تا کنون بارگذاری کرده‌اید، بیفزایید. اگر به کمک نیاز دارید، از میز کمک استفاده کنید. سپاسگزاریم!
NOTE: Please do not use this template directly! This is just for translation. Use {{Dw image source}} instead.